Naši Dodavatelé

Naši Dodavatelé

Při přípravě pokrmů klademe důraz na čerstvé suroviny nakoupené v maximální míře od lokálních farmářů. Mezi naše dodavatele patří především ekofarma Františka Berky z Tanvaldu, kozí farma Pěnčín a rybářství Skalní mlýn.

Content Blocks

Ekofarma Františka Berky z Tanvaldu

František Berka se věnuje chovu masného skotu již přes 20 let. Prioritou jeho ekofarmy je kvalitní přístup a péče o zvířata. Postupně vytváří a zdokonaluje příjemné prostředí, díky kterému vlastní chov na nejvyšší evropské úrovni. Tento pečlivý přístup zajišťuje nepřekonatelnou chuť masa v bio kvalitě.
 

Kozí farma Pěnčín

Kozí farma v Pěnčíně je splněným snem rodiny, která se rozhodla změnit svůj způsob života. Všechny kozy zde dobře prospívají v čistém prostředí a veškerý čas tráví na pastvinách ve volné přírodě. Krmení pochází z horských luk a majitelé si ho vyrábí sami. Odměnou za toto úsilí je kozí mléko té nejvyšší kvality s jedinečnou chutí a jemností.
 

Rybářství skalní mlýn

Rybářství Skalní mlýn se nachází v panenské CHKO Moravského krasu. Ryby jsou zde chovány ve vodě říčky Punkvy, která vyvěrá v ekologicky čisté lokalitě a nikdy nepřesahuje teplotu 13 °C. Majitelé mají od roku 2008 registrovanou ochrannou známku punkevní pstruh a jejich rybářství je ojedinělým zařízením tohoto druhu chovu ryb na krasové vodě v rámci Evropy.
 

Instagram

#talirprague #restauracetalir