Vítejte v tapas restauraci Talíř!

Pytloun Sky Bar & Restaurant

Restaurace Talíř | Praha | Pytloun Sky Bar & Restaurant  | 1

Pytloun Sky Bar & Restaurant

Zažijte prvotřídní gastronomii, panoramatické výhledy a nepřekonatelnou atmosféru v našem Pytloun Sky Baru & Restaurantu situovaném na střeše restaurace Talíř.

Výtečné snídaně, signature koktejly, česká kuchyně, živá hudba.

Otevřeno od 8:00 do půlnoci.

Zjistit více

Featured - slides

Vítejte v tapas restauraci Talíř!

Spojili jsme chutě české kuchyně a styl servírování tapas do unikátního konceptu restaurace Talíř. Menu pro vás připravil šéfkuchař Denis Wágner, který ve svých receptech kombinuje tradiční kuchařské umění a moderní kulinářské techniky.

Jednotlivé pokrmy servírujeme na degustačních talířcích. Během oběda nebo večeře vyzkoušíte více jídel a objevíte nové kombinace chutí. Klademe důraz na čerstvé suroviny nakoupené v maximální míře od lokálních dodavatelů.

Nabídku tapas restaurace jsme doplnili o široký sortiment nealkoholických nápojů, světových vín, vychlazeného piva a originálních koktejlů. Pokrmy pro vás připravujeme v otevřené kuchyni, kterou najdete v přízemí restaurace. Její součástí je také moderní a stylový bar. Návštěva restaurace Talíř pro vás bude nejen chuťovým, ale také vizuálním zážitkem.

Náš Pytloun Sky Bar & Restaurant Prague je situován na střeše restaurace Talíř a nabízí jedinečný zážitek ve vyšších sférách. S rozlohou až 150 metrů čtverečních naleznete exkluzivní prostředí s nádherným výhledem na panorama celé Prahy. 

Happy Hours 1 + 1 drink zdarma od 16:00 do 18:00 hod.

Čeká toho na vás ale mnohem víc. Každé ráno si pochutnáte nasnídaních all you can eat a od pondělí do soboty si střihnete nezapomenutelnýbarový zážitek v doprovodu DJs a menších live bandů. Prostory restaurace na Václavském náměstí jsou vám k dispozici také pro soukromé akce.
 

 
Nekuřácké prostředí
 
Wifi
 
Možnost platby kartou

Z farmy na vidličku

Content Blocks

Instagram

#talirprague #restauracetalir

KDE NÁS NAJDETE?

 

Otevřít v Mapách Google

Dobré vědět

Denně od 7:00 do 24:00

Snídaně all you can eat: 7:00-11:00
Denní degustační menu: 12:00-14:00
HAPPY HOUR 1 + 1 drink zdarma: 16:00-17:00
DJs a live bandy: od pondělí do soboty od 21:00

Kontaktujte nás